Optyk Katowice
Kaufland,
ul. Armii Krajowej 53,
40-698 Katowice
pon.-pt. 9:00-20:00,
sob. 9:00-19:00,
nd. 9:00-15:00

Numer telefonu

+48 730 989 045

Optyk Katowice

Zarezerwuj termin

  Twój salon optyczny w Katowicach!

  Do naszego optyka w Katowicach zapraszamy wszystkich, dla których zdrowie oczu jest ważne. W naszym salonie optycznym każdego klienta traktujemy indywidualnie, dobierając optymalne rozwiązanie. W naszej ofercie znajdziesz tylko produkty wysokiej jakości, zarówno te od światowych, prestiżowych marek, jak również bardziej przystępne cenowo modele.

  W naszym salonie optycznym znajdziesz:

  • okulary korekcyjne
  • okulary przeciwsłoneczne
  • soczewki kontaktowe
  • oprawki do okularów

  Okulary korekcyjne, progresywne, przeciwsłoneczne

  Niezależnie od tego, jakich okularów potrzebujesz – korekcyjnych, progresywnych, a może przeciwsłonecznych, w naszych salonach masz pewność szybkiej realizacji, fachowej obsługi i najwyższej jakości. Dzięki najlepszym na rynku urządzeniom, jesteśmy w stanie wykonać Twoje zlecenie w bardzo krótkim czasie, byś mógł cieszyć się komfortem widzenia możliwie najszybciej.

  Swoim klientom oferujemy doskonałej jakości szkła korekcyjne, przeciwsłoneczne z filtrami UV oraz progresywne, eliminujące potrzebę zakupu kilku par okularów.

  Soczewki kontaktowe – profesjonalny dobór

  Jeżeli zastanawiasz się nad wymianą swoich okularów na soczewki kontaktowe, ale masz obawy co do komfortu użytkowania, albo boisz się samego nakładania i zdejmowania, oddaj się w ręce naszych specjalistów. W salonie DP Optyk w Katowicach odpowiemy na wszystkie pytania, poinstruujemy w procesie pielęgnacji, a przede wszystkim dobierzemy najlepsze dla Ciebie soczewki. W swojej ofercie posiadamy soczewki jednodniowe, dwudniowe i miesięczne, renomowanych firm – Cooper Vision i Johnson&Johnson. Po zakupie pierwszych soczewek otrzymasz Kartę Stałego klienta, uprawniającą do zakupów z rabatem 10%, a więc obniżysz koszty związane z zakupem kolejnych opakowań soczewek.

  Oprawy okularowe topowych marek

  W naszym salonie z całą pewnością znajdziesz okulary jakich szukasz!

  Dzięki szerokiej ofercie naszego sklepu, dopasujesz oprawki do kształtu swojej twarzy, koloru i oprawy oczu oraz preferencji. Posiadany okulary znanych i cenionych marek – Giorgio Armani, Prada, Michael Kors, Ray – Ban, Miu Miu czy Dolce & Gabbana, ale także te z nieco niższej półki cenowej – na każdą kieszeń. Nasi sprzedawcy służą pomocą w doborze najbardziej twarzowych opraw.

  Bezpłatne badanie wzroku

  Zauważasz pogarszającą się jakość widzenia? Jazda samochodem po zmroku sprawia większe kłopoty, a może nie jesteś w stanie odczytać małego druku? To ewidentny sygnał do tego by zainteresować się swoim wzrokiem, przeprowadzić fachowe badanie. W naszym salonie w Katowicach możesz umówić się na konsultację ze specjalistą. Gwarantujemy sprzęt optometryczny najwyższej jakości, a po zakończonym badaniu pomoc w doborze szkieł lub soczewek korekcyjnych. Nie zwlekaj, umów się już dziś!

  Umów wizytę w salonie optycznym
  Umów się na
  darmową konsultację
  Kontakt do nas
  INSTAGRAM