Optyk Andrychów
Kaufland,
Krakowska 83G,
34-120 Andrychów
pon.-pt. 9:00-20:00,
sob. 9:00-19:00,
nd. 9:00-15:00

Numer telefonu

+48 730 989 065

Optyk Andrychów

Zarezerwuj termin

  Profesjonalny salon optyczny

  DP Prestige to nowa jakość wśród salonów optycznych. W naszym salonie w Andrychowie świadczymy dla naszych klientów wysokiej jakości usługi doradcze, które poprzedza profesjonalne i co ważne – darmowe, badanie wzroku. Klienci mogą wybierać spośród wysokiej klasy produktów renomowanych marek, jak również dobrej jakości okularów i soczewek od sprawdzonych producentów.

  W ofercie naszego Optyka w Andrychowie znajdziesz:

  • okulary korekcyjne
  • okulary przeciwsłoneczne
  • soczewki kontaktowe
  • oprawki do okularów

  Okulary, soczewki kontaktowe, oprawki

  W naszym salonie optycznym w Andrychowie, klienci mogą liczyć na profesjonalny dobór okularów oraz soczewek kontaktowych, uwzględniając z jednej strony wadę wzroku, a z drugiej, indywidualne preferencje w zakresie estetyki okularów.

  W naszej bogatej ofercie znajdują się zarówno okulary korekcyjne, okulary progresywne, okulary przeciwsłoneczne, jak również soczewki kontaktowe. To co wyróżnia naszego Optyka w Andrychowie na tle innych salonów optycznych, to obecność produktów renomowanych marek, takich jak Emporio Armani, Versace, Ralph Lauren, Bvlgari czy Ray Ban.

  Nasz salon optyczny posiada pracownię umożliwiającą wykonywanie niemal każdego rodzaju okularów. Jeśli okulista wydał takie zalecenie lub jeśli wykaże to nasze badanie optometryczne, klienci mogą otrzymać okulary ze standardowymi soczewkami okularowymi, ale również soczewki asferyczne, indeksowane lub progresywne.

  Bezpłatne badanie wzroku

  Dla wszystkich mieszkańców Andrychowa oraz okolic, które chciałyby przebadać swój wzrok profilaktycznie lub które zauważają pierwsze symptomy pogarszania się wzroku, np. trudności z czytaniem czy problemy z ostrością, mamy dobrą wiadomość. Nasz salon optyczny w Andrychowie realizuje darmowe badanie wzroku wykorzystując nowoczesne urządzenie optometryczne. Badania wzroku przeprowadzają w naszym salonie wykwalifikowani optycy. Na badanie wzroku można umawiać się do nas telefonicznie lub osobiście w salonie.

  Optyk Andrychów – DP Prestige, Krakowska 83G (Kaufland)

  Serdecznie zapraszamy do salonu optycznego DP Prestige! Aktualne godziny otwarcia to 9.00 – 21.00 od poniedziałku do soboty.

  Umów wizytę w salonie optycznym
  Umów się na
  darmową konsultację
  Kontakt do nas
  INSTAGRAM