Optyk Oświęcim
Kaufland (Stare Stawy),
Królowej Jadwigi 11,
32-600 Oświęcim
pon.-pt. 9:00-20:00,
sob. 9:00-19:00,
nd. 9:00-15:00

Numer telefonu

+48 730 989 055

Optyk Oświęcim

Zarezerwuj termin

  Twój salon optyczny w Oświęcimiu

  Wybierz salon optyczny, w którym pracują specjaliści z dużym doświadczeniem oraz który dysponuje najnowszymi urządzeniami. Umożliwia to dokonanie precyzyjnego optometrycznego badania wzroku, a następnie, optymalne dobranie takich produktów jak soczewki okularowe czy soczewki kontaktowe.

  Oferowane produkty przez DP Optyk Presige Oświęcim to:

  • okulary korekcyjne
  • okulary przeciwsłoneczne
  • soczewki kontaktowe
  • oprawki do okularów

  Nasze usługi obejmują oczywiście bezpłatne badanie wzroku jak również fachowe doradztwo w zakresie dbałości o wzrok czy pielęgnacji okularów.

  Okulary w ofercie DP Optyk Prestige

  Znajdziesz u nas soczewki okularowe uznanych firm, soczewki kontaktowe, okulary progresywne czy okulary przeciwsłoneczne światowych marek, których na próżno szukać wśród lokalnych salonów optycznych. Zapewniamy profesjonalny dobór okularów i soczewek.

  Okulary korekcyjne

  W naszym salonie optycznym w Oświęcimiu znajdziesz szeroki wybór opraw korekcyjnych, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Klienci mogą liczyć na obecność takich marek, jak m.in. Ralph Lauren, Ray Ban czy Versace. Z przyjemnością dobierzemy kształt oprawy oraz szkieł okularowych. Posiadając nowoczesną pracownię jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom bardzo krótki termin realizacji zamówienia.

  Okulary przeciwsłoneczne

  W naszym salonie optycznym w Oświęcimiu znajdziesz szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych od topowych, prestiżowek marek, jak również wysokiej jakości producentów o przystępnej cenowo ofercie. Okulary przeciwsłoneczne posiadają certyfikowane soczewki z filtrem UV w 100% blokujące promieniowanie UVA i UVB. Większość posiada również polaryzację, dzięki której drgania fali świetlnej znikają, przez co widzimy żywsze rzeczywiste kolory przestrzeni oraz nie męczymy wzroku.

  Dla osób mających wadę wzroku idealnym rozwiązaniem będą okulary przeciwsłoneczne z soczewkami korekcyjnymi, dostępnymi w różnych kolorach z filtrem polaryzacyjnym oraz różnym stopniem zaciemnienia. W celu wyboru odpowiednich okularów zapraszamy na bezpłatne badanie wzroku.

  Pomożemy dobrać soczewki kontaktowe

  Optyk Oświęcim DP Prestige to również doskonałej jakości miękkie soczewki kontaktowe od takich producentów jak Cooper Vision czy Johnson&Johnson. Pomożemy dobrać odpowiednie soczewki do indywidualnych potrzeb – jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, itp. Znajdziesz również u nas informacje na temat pielęgnacji soczewek, korzyściach i zagrożeniach wynikających z ich użytkowania oraz sposobach na sprawne ściąganie i zakładanie soczewek.

  Bezpłatne badanie wzroku

  Wszystkich klientów i mieszkańców Oświęcimia oraz okolic zapraszamy na profesjonalne, bezpłatne badanie wzroku. Dzięki doświadczeniu personelu oraz profesjonalnemu sprzętowi, jesteśmy w stanie zapewnić dobór optymalnych rozwiązań poprawiających jakość widzenia. Jak przystało na jeden z najlepszych salonów optycznych, jeśli profesjonalne badanie wykaże taką potrzebę, optometrysta zaleci dodatkową konsultację w gabinecie okulistycznym.

  Umów wizytę w salonie optycznym
  Umów się na
  darmową konsultację
  Kontakt do nas
  INSTAGRAM