Optyk Bielsko Biała
Kaufland,
al. Gen. Wł. Andersa 81,
43-316 Bielsko-Biała
pon.-pt. 9:00-20:00,
sob. 9:00-19:00,
nd. 9:00-15:00

Numer telefonu

+48 731 360 102

Optyk Bielsko Biała

Zarezerwuj termin

  Twój salon optyczny w Bielsku-Białej!

  Do naszego optyka w Bielsku Białej zapraszamy wszystkich, dla których zdrowie oczu jest ważne. W naszym salonie optycznym każdego klienta traktujemy indywidualnie, dobierając optymalne rozwiązanie. W naszej ofercie znajdziesz tylko produkty wysokiej jakości, zarówno te od światowych, prestiżowych marek, jak również bardziej przystępne cenowo modele.

  W naszym salonie optycznym znajdziesz:

  • okulary korekcyjne
  • okulary przeciwsłoneczne
  • soczewki kontaktowe
  • oprawki do okularów

  Optyk Bielsko Biała? Tylko DP Prestige!

  Okulary korekcyjne, soczewki, oprawki

  Nasz salon optyczny w Bielsku, czyli popularny „optyk”, posiada w swojej ofercie zarówno okulary korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne, jak również oprawki i soczewki kontaktowe.

  Dostępne są u nas oprawy korekcyjne dla dorosłych i dzieci, od takich marek jak Emporio Armani, Ray Ban czy Ralph Lauren. Nasz profesjonalny personel z przyjemnością doradzi w zakresie doboru kształtu oprawy czy szkieł okularowych. Współpracujemy z wiodącymi producentami, takimi jak: JZO (Jeleniogórskie Zakłady Optyczne), Hoya, Essilor czy Shamir.

  Wykonujemy wszystkie rodzaje okularów, z zastosowaniem standardowych soczewek okularowych jak również bardziej zaawansowane, jak soczewki asferyczne, indeksowane, progresywne.

  Optyk Bielsko-Biała DP Optyk to miejsce, w którym znajdziesz nie tylko okulary korekcyjne, okulary progresywne wyposażone w wysokiej klasy soczewki okularowe czy soczewki kontaktowe, ale również szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych, w tym również od topowych marek, takich jak Prada czy Miu Miu.

  Bezpłatne badanie wzroku

  Jeśli zauważasz trudności związane z widzeniem, np. zmęczone oczy lub rozmazujący się tekst w książce, którą czytasz, to koniecznie musisz wybrać się na konsultację do lekarza okulisty lub wizytę w profesjonalnym salonie optycznym. Nasz salon to miejsce, w którym możesz wykonać profesjonalne badanie wzroku, nawet jeśli nie jesteś naszym klientem. Nasz gabinet wyposażony jest w najnowsze urządzenia, co w połączeniu z fachową wiedzą optometrysty umożliwi przeprowadzenie precyzyjnego optometrycznego badania wzroku. Dzięki temu, nasz specjalista dobierze odpowiednie szkła do okularów korekcyjnych lub soczewek kontaktowych.

  DP Optyk Prestige, Bielsko Biała, al. Andersa 81

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu optycznego! Nasze doświadczenie pozwala na fachową pomoc w zakupie produktów, które mogą poprawić jakość widzenia. Dołącz do grona zadowolonych klientów! Aktualne godziny otwarcia to 9.00 – 21.00 od poniedziałku do piątku oraz w soboty od 9.00 – 19.00.

  Umów wizytę w salonie optycznym
  Umów się na
  darmową konsultację
  Kontakt do nas
  INSTAGRAM