SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: 730-009-389
Menu

W zakładce sport znajdziecie wyjątkowe okulary dedykowane dla osób zajmujących się sportem zarówno amatorsko jak i zawodowo. Są tu okulary na rower i w góry. Również kaski i gogle dla narciarzy i deskarzy. Również okulary do pływania.

Znajdziecie tutaj również znakomite okulary włoskiej firmy NEON. Są bardzo uniwersalne i wykonane z bardzo wytrzymałego Grilamidu TR90.

Ta zakładka jest w budowie i będzie się dynamicznie zmieniać.

___SPORT___ Jest 241 produktów.

Podkategorie

 • NEON dla dorosłych
  Okulary NEON posiadają lekką i wytrzymałą ramkę z Grilamidu TR 90, o doskonałej geometrii, zapewniającej odpowiednie widzenie peryferyjne. Grilamid to wysokiej jakości odmiana nylonu, wyjątkowo odporny na rozciąganie i wyginanie. Materiał jest bardzo elastyczny, przyjemny w dotyku, a co najważniejsze w dzisiejszych czasach antyalergiczny. Najczęściej stosowany do produkcji sportowych okularów przeciwsłonecznych. Soczewki standardowo są wyposażone w znakomity filtr UV 400 i system anti scratch – wzmocnienie zapobiegające zarysowaniu. Przyciemniane soczewki z filtrem UV stanowią doskonałą ochronę naszego wzroku w warunkach dużego nasłonecznienia. Zapewnia to poczucie komfortu i bezpieczeństwa bez względu na to jakie aktywności preferujemy. Są lekkie i w całości wyprodukowane we Włoszech. Bardzo często są wykonane w jaskrawych kolorach a szkła mają atrakcyjne powłoki lustrzane aby przełamać wszechobecną nudę. Są przeznaczone dla osób lubiących aktywnie spędzać czas uprawiając sporty. Przyciągają uwagę i bez wątpienia stanowią bardzo stylowy gadżet jednocześnie znakomicie chroniący wzrok. Więc jeśli masz dość nudnych okularów przeciwsłonecznych to zwróć uwagę na innowacyjne, perfekcyjne technicznie i jakościowo okulary NEON. Ich niepowtarzalny styl wyróżni Cię z szarego otoczenia.
 • NEON dla dzieci
  Dzieci wymagają od okularów więcej. Dlatego dziecięce okulary przeciwsłoneczne NEON są wykonane z Grilamidu TR 90. To wysokiej jakości odmiana nylonu, wyjątkowo odporny na rozciąganie i wyginanie. Materiał jest bardzo elastyczny, przyjemny w dotyku, a co najważniejsze w dzisiejszych czasach antyalergiczny. Doskonała geometria, zapewnia odpowiedni kąt widzenie i przyleganie (nie spadają). Grilamid jest najlepszym materiałem do produkcji sportowych okularów przeciwsłonecznych wysokiej jakości. Soczewki standardowo są wyposażone w znakomity filtr UV 400 i system anti scratch – wzmocnienie zapobiegające zarysowaniu. Przyciemniane soczewki z filtrem UV stanowią doskonałą ochronę wzroku dziecka w warunkach dużego nasłonecznienia. Zapewnia to poczucie komfortu i bezpieczeństwa bez względu na to co robi nasza latorośl. Okulary NEON są lekkie i w całości wyprodukowane we Włoszech. Bardzo często są wykonane w jaskrawych kolorach a szkła mają atrakcyjne powłoki lustrzane aby przełamać wszechobecną nudę. Są przeznaczone dla uśmiechniętych osób lubiących aktywnie spędzać czas lub uprawiać sport. Przyciągają uwagę i bez wątpienia stanowią bardzo stylowy gadżet jednocześnie znakomicie chroniący wzrok. Więc jeśli masz dość nudnych okularów przeciwsłonecznych to zwróć uwagę na innowacyjne, perfekcyjne technicznie i jakościowo okulary NEON. Ich niepowtarzalny styl wyróżni Twoje dzieciaki z szarego otoczenia.
 • Gogle i Kaski

  GOGLE Gogle są niezbędnym wyposażeniem każdego narciarza i deskarza. Bez względu na pogodę chronią nasze oczy przed łzawiącym oczy mroźnym wiatrem, padającym śniegiem, szkodliwym promieniowaniem UV i dodają stylu. Wybierając gogle zwróć uwagę aby: - miały filtr UV i ewentualnie wymienne szybki (bezpieczeństwo), - system anti fogg,  zapobiegający parowaniu (komfort), - pasowały do kasku, którego używasz (komfort), - były cool i ogólnie Ci pasowały (styl). W naszym sklepie z pewnością znajdziesz gogle, które spełnią Twoje wymagania i Cię zadowolą.

 • Okulary sportowe

  Znajdziesz tu okulary przydatne w wielu dziedzinach sportu. Zarówno służce amatorskiemu jak i wyczynowemu uprawianiu wielu dyscyplin. Znane marki produkują również wyspecjalizowane okulary do wielu dyscyplin sportu.

Produkty 1 do 30 z 241