SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: 730-009-389
Menu

Filtry

SOCZEWKI KONTAKTOWE

Soczewki kontaktowe są doskonałą alternatywą dla osób, które nie czują się komfortowo w okularach korekcyjnych. Zapewniają doskonały komfort widzenia bez względu na oświetlenie i zewnętrzne warunki. Soczewki kontaktowe są praktycznie niewidoczne a współczesne materiały zapewniają bezproblemową współpracę z okiem. Odpowiedni dobór mocy, marki i rodzaju soczewek pozwoli na komfortowe funkcjonowanie od świtu po zmrok. W naszej ofercie znajdują się soczewki wykonane z wszystkich stosowanych obecnie materiałów. Są to produkty wiodących na rynku marek. Do wyboru mamy soczewki jednodniowe, dwutygodniowe i miesięczne w wszystkich potrzebnych mocach. Wybór należy do Ciebie! Zapraszamy.

Soczewki kontaktowe Jest 21 produktów.

Podkategorie

 • Jednodniowe

  Jednodniowe

  Soczewki kontaktowe jednodniowe polecamy na szczególne wydarzenia, w których chcemy uczestniczyć bez okularów. Przykładowo zawody sportowe, aktywności outdorowe, itp. Również gdy "chwilowo" chcemy zmienić sobie kolor oczu. Nie wymagają akcesoriów do przechowywania ani płynu. Po wykorzystaniu utylizujemy.

 • Dwutygodniowe

  Dwutygodniowe

  Soczewki kontaktowe dwutygodniowe polecamy do regularnego wykorzystania. Wymagają akcesoriów do przechowywania (pojemniczki, płyn). Zapewniają wysoka higienę z tego powodu polecane do trudniejszych warunków (np. wyprawy wakacyjne) po powrocie wyrzucamy.

 • Miesięczne

  Miesięczne

  Soczewki kontaktowe miesięczne. Polecane do regularnego wykorzystania w stacjonarnych warunkach. Wymagają akcesoriów do przechowywania i pielęgnacji jednakże znakomicie zastępują okulary i są pozbawione ich wad. Są komfortowe i higieniczne - po miesiącu wymieniamy na nowe.

Produkty 1 do 21 z 21