SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: 730-009-389
Menu

Ray-Ban ICONS to kolekcja znanej marki Ray-Ban. Zawiera w sobie wszystkie wersje kolorystyczne i technologiczne czterech najbardziej rozpoznawalnych modeli tej marki. Znajdziemy w tej kolekcji takie modele jak: Aviator, Wayfarer, Clubmaster i Round. Każdy z tych modeli w co najmniej parunastu ciekawych kolorach i różnych odsłonach materiałowych i technologicznych: np. okulary innowacyjnie składane czy drewniane oprawki. Zebraliśmy tutaj, w jednym miejscu, wszystkie najbardziej pożądane obecnie na rynku oprawki. 

Ray-Ban ICONS Jest 140 produktów.

Podkategorie

 • Aviator

  Aviator

  Aviator to jeden z najpopularniejszych kształtów w historii okularów przeciwsłonecznych. Model ten został zaprojektowany na potrzeby amerykańskich pilotów wojskowych. Szybko jednak został przełożony na grunt produkcji cywilnej. Wielką popularność zyskały głównie dzięki użyciu ich w kultowym filmie TopGun.

 • Wayfarer

  Wayfarer

  Okulary, które w ostatnich latach wróciły jak bumerang i podbijają serca gwiazd filmu, biznesu jak i zwykłych ludzi. Okulary, które pokochała Audrey Hepburn, Marylin Monroe, twórcy filmu The Blues Brothers, Bruno Mars czy Bruce Springsteen. Okulary tak uniwersalne, że nie ma możliwości żebyś nie znalazł/a tutaj czegoś dla siebie. Do wyboru przeróżne wersje kolorystyczne w wielu rozmiarach. 

 • Clubmaster

  Clubmaster

  Ray-Ban Clubmaster to absolutna klasyka gatunku. Przez jednych znienawidzona, przez kolejnych uwielbiana. Powstała na szkicach modelu Wayfarer, tylko dolną część zastąpiono lżejszym i delikatniejszym materiałem. Clubmastery to okulary dla ludzi odważnych, którzy szukają czegoś innego niż stonowane wayfarery i młodzieńcze aviatory. Oprawki dla ludzi, którzy wiedzą co to szyk i ponadczasowy styl. W bardzo wielu zestawieniach kolorystycznych.

 • Round

  Round

  RayBan model Round. Zawdzięcza swoją popularność Johnowi Lennonowi, który nosił charakterystyczne okrągłe okulary. RayBan zdefiniował je na nowo. W tej chwili są dostępne w wielu zestawieniach kolorystycznych z ramkami metalowymi lub plastikowymi i mają swoich wiernych wielbicieli zwłaszcza gdy na szkłach pojawiają się tak lubiane grawerowania.

Produkty 1 do 30 z 140