SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: 730-009-389
Menu

Marka NEON OPTICS - znakomita ochrona, perfekcyjna jakość i nowoczesny styl – to właśnie NEON

Wydaje się, że rynek okularów sportowych, gogli i kasków jest już całkowicie nasycony. Jednocześnie jest pełen atrakcyjnie zapakowanej nudy i bylejakości. Buntując się przeciwko temu, grupa młodych entuzjastów stworzyła innowacyjną markę NEON – silny i wyjątkowy brand prosto z Włoch. NEON porwie Cię dbałością o szczegóły i precyzją wykonania. NEON to młoda marka, motywowana przez jeden cel: radykalnie zmienić rynek okularów sportowych i gogli wprowadzając innowacje w dziedzinie designu i znakomite materiały. NEON to marka zbudowana na doświadczeniu i wiedzy w zakresie produkcji okularów sportowych, gogli i kasków.

"Zrozumieliśmy, że rynek został nasycony przez wiele nowych produktów, ale jednak wyraźnie zauważyliśmy różnicę między tym czego chcemy, a tym co rynek ma do zaoferowania. Aby wypełnić tę lukę, stworzyliśmy bardzo innowacyjny zestaw produktów, które są bezpośrednim wyrazem naszej filozofii zorientowanej na jakość, w połączeniu z silnym i wyjątkowym stylem." - twierdzi zarząd Neona.

NEON-poznaj nowość Jest 200 produktów.

Podkategorie

  • NEON dla dorosłych
    Okulary NEON posiadają lekką i wytrzymałą ramkę z Grilamidu TR 90, o doskonałej geometrii, zapewniającej odpowiednie widzenie peryferyjne. Grilamid to wysokiej jakości odmiana nylonu, wyjątkowo odporny na rozciąganie i wyginanie. Materiał jest bardzo elastyczny, przyjemny w dotyku, a co najważniejsze w dzisiejszych czasach antyalergiczny. Najczęściej stosowany do produkcji sportowych okularów przeciwsłonecznych. Soczewki standardowo są wyposażone w znakomity filtr UV 400 i system anti scratch – wzmocnienie zapobiegające zarysowaniu. Przyciemniane soczewki z filtrem UV stanowią doskonałą ochronę naszego wzroku w warunkach dużego nasłonecznienia. Zapewnia to poczucie komfortu i bezpieczeństwa bez względu na to jakie aktywności preferujemy. Są lekkie i w całości wyprodukowane we Włoszech. Bardzo często są wykonane w jaskrawych kolorach a szkła mają atrakcyjne powłoki lustrzane aby przełamać wszechobecną nudę. Są przeznaczone dla osób lubiących aktywnie spędzać czas uprawiając sporty. Przyciągają uwagę i bez wątpienia stanowią bardzo stylowy gadżet jednocześnie znakomicie chroniący wzrok. Więc jeśli masz dość nudnych okularów przeciwsłonecznych to zwróć uwagę na innowacyjne, perfekcyjne technicznie i jakościowo okulary NEON. Ich niepowtarzalny styl wyróżni Cię z szarego otoczenia.
  • NEON dla dzieci
    Dzieci wymagają od okularów więcej. Dlatego dziecięce okulary przeciwsłoneczne NEON są wykonane z Grilamidu TR 90. To wysokiej jakości odmiana nylonu, wyjątkowo odporny na rozciąganie i wyginanie. Materiał jest bardzo elastyczny, przyjemny w dotyku, a co najważniejsze w dzisiejszych czasach antyalergiczny. Doskonała geometria, zapewnia odpowiedni kąt widzenie i przyleganie (nie spadają). Grilamid jest najlepszym materiałem do produkcji sportowych okularów przeciwsłonecznych wysokiej jakości. Soczewki standardowo są wyposażone w znakomity filtr UV 400 i system anti scratch – wzmocnienie zapobiegające zarysowaniu. Przyciemniane soczewki z filtrem UV stanowią doskonałą ochronę wzroku dziecka w warunkach dużego nasłonecznienia. Zapewnia to poczucie komfortu i bezpieczeństwa bez względu na to co robi nasza latorośl. Okulary NEON są lekkie i w całości wyprodukowane we Włoszech. Bardzo często są wykonane w jaskrawych kolorach a szkła mają atrakcyjne powłoki lustrzane aby przełamać wszechobecną nudę. Są przeznaczone dla uśmiechniętych osób lubiących aktywnie spędzać czas lub uprawiać sport. Przyciągają uwagę i bez wątpienia stanowią bardzo stylowy gadżet jednocześnie znakomicie chroniący wzrok. Więc jeśli masz dość nudnych okularów przeciwsłonecznych to zwróć uwagę na innowacyjne, perfekcyjne technicznie i jakościowo okulary NEON. Ich niepowtarzalny styl wyróżni Twoje dzieciaki z szarego otoczenia.
  • Gogle i Kaski

    W tym miejscu w sezonie pojawi się świetna oferta zintegrowanych gogli i kasków innowacyjnej marki NEON. Będą również zimowe kurtki tej włoskiej firmy.

Produkty 1 do 30 z 200