Optyk Rzeszów
Kaufland,
aleja Tadeusza Rejtana 40,
35-959 Rzeszów
pon.-pt. 9:00-20:00,
sob. 9:00-19:00,
nd. 9:00-15:00

Numer telefonu

+48 730 989 075

Optyk Rzeszów

Zarezerwuj termin

  Twój salon optyczny w Rzeszowie

  W naszym salonie optycznym mieszczącym się w Rzeszowie stawiamy potrzeby klientów ponad wszystko. Staramy się, by profesjonalna obsługa oraz doświadczenie specjalisty odpowiadającego za badanie wzroku było na najwyższym możliwym poziomie. Znajdujące się w ofercie naszego salonu produkty i akcesoria również cechują się wysoką jakością wykonania. Mamy nadzieje, żę godziny otwarcia naszego salonu optycznego równie są atrakcyjne.

  Zapraszamy do naszego salonu optycznego w Rzeszowie, w którym znajdziesz:

  • okulary korekcyjne
  • soczewki kontaktowe
  • oprawy okularowe
  • okulary przeciwsłoneczne
  • szeroki wybór szkieł
  • bezpłatne badanie wzroku

  Bezpłatne badanie wzroku

  Jeżeli masz problemy związane ze wzrokiem, patrzenie z oddali sprawia Ci trudność, a może masz wadę wzroku do bliży, zdecydowanie potrzebny jest Ci optyk. Rzeszów, a dokładniej salon DP Optyk to jeden z liderów branży optycznej w regionie. Dlatego też, koniecznie umów się na badanie wzroku, które bezpłatnie wykonasz u naszego specjalisty. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne urządzenia oraz posiadamy wykwalifikowanych pracowników. Po wykonaniu badania, optyk doradzi wybór odpowiednich do danej wady wzroku okularów lub soczewek kontaktowych. W razie potrzeby, zalecimy również profesjonalne badanie u lekarza okulisty, który zadecyduje o dalszej korekcji wzroku.

  Regularne wizyty oraz badania narządu wzroku, a także wdrożenie leczenia, czyli dobór odpowiednich okularów, zagwarantują nie tylko poprawę jakości widzenia, lecz także są w stanie powstrzymać oraz korygować wady wzroku.

  Odwlekanie problemu oraz unikanie wizyt w salonach optycznych może niechybnie doprowadzić do trudnych do wyleczenia lub wręcz nieuleczalnych schorzeń. Wykonywanie okresowych badań wzroku powinno być realizowane zwłaszcza u dzieci i młodzieży. W tej grupie wzrok powinien podlegać szczególnej kontroli nie tylko przez rodziców, lecz także specjalistów. Badanie wzroku oraz stanu oczu powinno być priorytetem zarówno w przypadku osoby dorosłej, jak również u dzieci, do których także skierowana jest nasza oferta i produkty.

  Okulary progresywne, korekcyjne, przeciwsłoneczne, soczewki

  Szkła w okularach są ich najważniejszym ogniwem, dlatego też w naszej ofercie znajduje się ich szeroki wybór. Posiadamy między innymi okulary przeciwsłoneczne, chroniące oczy przed szkodliwymi promieniami słonecznymi, jak również okulary korekcyjne. Szczególną popularnością na rynku optycznym cieszą się soczewki kontaktowe, które klienci bardzo chęnie wybierają.

  Jesteśmy profesjonalnym salonem optycznym, dlatego znajdziesz u nas produkty wywodzące się od renomowanych marek, takich jak Ralph Lauren, Emporio Armani oraz wielu innych. Jeśli potrzebujesz nowych okularów lub soczewek kontaktowych, wykonaj badania oraz skorzystaj z szerokiej gamy produktów dostępnych w naszym salonie optycznym, a następnie dołącz do grona wielu zadowolonych klientów. Z przyjemnością dobierzemy najlepsze okulary i soczewki kontaktowe, dostosowane do Twojej wady wzroku.

  Optyk Rzeszów, DP Prestige, al. Tadeusza Rejtana 40 (Kaufland)

  Zachęcamy do wizyty w naszym salonie optycznym, gdzie wykonasz badanie wzroku, które pozwoli nam dobrać dostosowane do Twoich oczu szkła idealnie pasujące do okularów, bądź soczewki kontaktowe. Aktualne godziny otwarcia naszego Optyka w Rzeszowie to 9.00 – 21.00 od poniedziałku do piątku oraz w soboty 9.00 – 19.00. Zapraszamy!

  Umów wizytę w salonie optycznym
  Umów się na
  darmową konsultację
  Kontakt do nas
  INSTAGRAM